Materiały z Konferencji metodycznej z zakresu nauk przyrodniczych do pobrania:


 

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konferencjach metodycznych online organizowanych przez Uniwersytet Wrocławski w ramach projektu „Dolnośląska Szkoła Ćwiczeń” realizowanego w ramach Działania 2.10 Wysoka jakość systemu oświaty Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Na konferencjach zostaną przybliżone najnowsze kierunki rozwojowe nauki oraz przedstawione niestandardowe sposoby propagowania poszczególnych przedmiotów, a także rozwijania kompetencji kluczowych u uczniów i nauczycieli. Podczas konferencji zaprezentowane zostaną narzędzia, jakie mogą zostać wykorzystane w dydaktyce zdalnej, a także wyniki badań kondycji psychicznej uczniów w czasie pandemii.

14.06.2021 r. (poniedziałek) w godzinach 15:00-18:00 odbędzie się konferencja metodyczna z zakresu nauk przyrodniczych. Program konferencji w załączeniu.

16.06.2021 r. (środa) w godzinach 15:00-18:00 odbędzie się konferencja metodyczna z zakresu matematyki. Program konferencji w załączeniu.

Zapisy na konferencje odbywają się poprzez wypełnienie formularza dostępnego pod adresem:

https://forms.office.com/Pages/DesignPage.aspx?fragment=FormId%3D-b5xKxM7MkS19B9awieNDISkPiVOVi9FqcaGmURa_yxUMVhNQkI4WldZMkFFUkdNQTlKMk1TQVBRMi4u

Zapisy odbywają się do 11.06.2021 r. do godz. 16:30

Link do konferencji zostanie przesłany na adres e-mail podany przy zapisach.

Szanowni Państwo,

W dniu 19 marca 2021 r. odbyło się posiedzenie Komisji Rekrutacyjnej, która wyłoniła uczestników projektu "Dolnośląska Szkoła Ćwiczeń". 

Lista studentów zakwalifikowanych do udziału w projekcie

 

 naglowekZachęcamy studentów kierunków: Geografia, Biologia, Fizyka, Chemia, Matematyka, Anglistyka, Filologia germańska do wzięcia udziału w praktykach w ramach projektu „Dolnośląska Szkoła Ćwiczeń” realizowanego w ramach Działania 2.10 Wysoka jakość systemu oświaty Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020 współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Oferta skierowana jest do studentów, którzy w ramach studiów zdobywają uprawnienia do wykonywania zawodu nauczyciela.

Praktyki odbędą się w formie zdalnej w szkołach objętych projektem. Uczestnik projektu będzie mógł wziąć udział w charakterze obserwatora w lekcjach pokazowych oraz superwizjach. Otrzyma również materiały dydaktyczne wypracowane w projekcie.

Aby wziąć udział w projekcie należy wypełnić Formularz zgłoszeniowy tj: deklarację uczestnictwa, kwestionariusz osobowy oraz oświadczenie o przetwarzaniu danych osobowych. Dokumenty są dostępne w Centrum Edukacji Nauczycielskiej. Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-15:00. Rekrutacja trwa do 17.03.2021 r.

Przed przystąpieniem do rekrutacji proszę o zapoznanie się z Regulaminem rekrutacji i uczestnictwa studentów Uniwersytetu Wrocławskiego w projekcie „Dolnośląska Szkoła Ćwiczeń”.

stopka

UNIWERSYTET WROCŁAWSKI
Centrum Edukacji Nauczycielskiej

50-205 Wrocław,
ul. Cybulskiego 30

telefon: +48 71 375 92 68
fax: +48 71 375 94 96
cen@uwr.edu.pl

do góry